Gotowa na zmiany?

Zapraszam Cię do pobrania moich prezentów dla Ciebie!

 

organizer rodzinny

 

ORGANIZER RODZINNY to świetne narzędzie do planowania roku dla całej Twojej rodziny, a także do trzymania wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu (m.in. telefony do lekarzy, przedszkola/szkoły, terminy wizyt kontrolnych, bilansów, szczepień oraz wielu, wielu innych). Możesz zapisywać w nim również m.in. swoje inspiracje, książki do przeczytania, listę prezentów, miejsce na plany wyjazdowe. Możesz planować w skali roku oraz w skali miesiąca. Znajdują się w nim także strony do zapisywania wszystkich wydatków, aby i Twoje finanse były pod Twoją kontrolą. A wszystko w stylu minimalistycznym, z różnymi cytatami i najciekawsze – organizer jest uniwersalny, zatem co roku wystarczy podmienić kilka kartek i mieć znów taki sam organizer. Daję Ci również okładkę w czterech różnych zestawieniach kolorystycznych do wyboru, zatem myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

 

prezenty do pobrania

 

LISTA KONTROLNA PRZED WYJAZDEM to obowiązkowa checklista dla wszystkich rodziców, szczególnie małych dzieci. Wyodrębniłam w niej różne kategorie przedmiotów, które trzeba ze sobą zabrać, aby mieć wszystko, co niezbędne pod ręką podczas dłuższego pobytu poza domem. Są to następujące kategorie: ubrania, buty, apteka, kosmetyki, łazienkowe, do spania, do zabawy, urządzenia, dokumenty, kuchnia. W każdej kategorii znajdziesz najbardziej elementy, które powinno się wziąć oraz masz możliwość dopisać takich, które Ty musisz wziąć. To świetne narzędzie, które łatwo pomoże przygotować się na każdy wyjazd – krótki i długi. A gdy wydrukujesz listę po obu stronach kartki, będziesz miała wszystkie checklistę do sprawdzenia podczas pakowania przed powrotem do domu.

 

co spakowac na wyjazd z dzieckiem

 

DODATKOWE MATERIAŁY DOŁĄCZANE DO “MOTYWATORA ZABAWOWEGO” – co jakiś czas prezentuję na blogu inspiracje zabaw w ramach “Motywatora zabawowego”. Często do wpisu dołączam dodatkowe materiały, które możesz wydrukować i dać dziecku do zabawy np. w weekend, kiedy tego czasu jest więcej. Link do wszystkich dodatkowych materiałów wysyłam Ci w mailu, abyś łatwo miała do nich dostęp.
DODATKOWE MATERIAŁY DOŁĄCZANE DO NIEKTÓRYCH POSTÓW – przeciętnie raz w miesiącu dzielę się również w poście moimi pomysłami na zrobienie zabawek dla dzieci i najczęściej dołączam również materiały do wydrukowania, abyś mogła te zabawki łatwo zrobić. Jeśli tylko pojawi się post z takimi materiałami, otrzymasz i o nich informację w mailu.
Myślę, że dzięki tym prezentom łatwo zorganizujesz czas w swojej rodzinie, a także będziesz miała mnóstwo radości i inspiracji do zabawy z dzieckiem, czego Ci serdecznie życzę!

Zatem, gotowa na prezenty do pobrania?

Wystarczy, że wpiszesz poniżej swoje imię i adres mailowy, a od razu otrzymasz “Organizer rodzinny” do wydrukowania, a kolejne prezenty będą na Ciebie czekać w piątkowych mailach:

Do przeczytania!
Lidia